Pożegnanie Sów

W czerwcu 2019r. odbyła się w naszym Przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego przez Dzieci z grupy Sowy. Było to jednocześnie pożegnanie Przedszkola, ponieważ nasze Sowy po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci pod okiem Wychowawczyń przygotowały piękne przedstawienie, podsumowujące ich pobyt w Przedszkolu. A było co wspominać, ponieważ Dzieci z Sów, to Dzieci, które pamiętają jeszcze Miejskie Przedszkole nr 1, które kiedyś mieściło się w Willi Jakubówce. Pragniemy z całego serca podziękować Dzieciom i ich Rodzicom, za wspólnie spędzony czas, który niestety dobiegł końca:( Dziękujemy za zaufanie, wyrozumiałość, zaangażowanie i pomoc w czasie tych lat. Byliście naprawdę wspaniali! Kochane Sowy, powodzenia w szkole i prosimy – odwiedzajcie Nas:)