Kwiecień Plecień

Drodzy Rodzice,

kwietniowy czas, spędziliśmy tak:

1. Dzieci podczas zajęć gimnastycznych pilnie przygotowywały się do Olimpiady Wiosennej. Wysiłek małych sportowców niebawem zostanie nagrodzony pucharami i medalami, które przygotowała Pani prowadząca gimnastykę.
  2. Mali artyści, podczas zajęć ceramicznych, zrobili piękne, gliniane ryby. Przy okazji dowiedzieli się wielu ciekawostek o podwodnym świecie i mieszkających tam stworzeniach.
  3. Odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne Leszczynowe Zacisze. W planie wycieczki było: karmienie zwierząt, zabawa na świeżym powietrzu oraz własnoręczne przygotowywanie pizzy.
  4. Gościliśmy Pana Romana wraz z jego małymi przyjaciółmi: kurą Chanel z pisklakami, królikami i kaczką. Przedszkolaki dowiedziały się jak przychodzą na świat dzieci tych zwierząt.
  5. Nasi utalentowani podopieczni wzięli udział w Konkursie plastycznym „Mieszkańcy Lasu”. Zdobyli nagrody i wyróżnienia. Kategorie wiekowe: (4 lata) I miejsce – Helenka z Zająców, III miejsce Lenka z Zająców  (5 lat) II miejsce – Klara z Lisów, Wyróżnienie – Marysia z Zająców (6 lat) I miejsce – Ala z Sówek, Wyróżnienie – Miłosz z Sówek.

1.